ТОП-8 помилок з банком

 

Дізнайся прямо зараз Старт

Спеціальна конфіскація

 

Все про спеціальну конфіскацію Старт

Наукові висновки

 

Як виграти справу, використовуючи наукові висновки? Старт

Форс-мажор (зона АТО)

 

Отримати форс-мажор Старт

Smaller Default Larger

БЛОК-СХЕМА від РЕЙДЕРСТВА та ЗАХВАТУ активів (для власників)

  Форс мажорВраховуючи ситуацію, наша компанія хоче поділитись наступними варіантами економічної безпеки підприємств, холдингів тощо.

  Якщо ваше підприємство або актив вашого підприємства економічно цікаві для повернення, ми пропонуємо блок-схему, яка дозволить Вам на абсолютно законних підставах контролювати ваше майно, навіть якщо його ПРОДАДУТЬ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:


  Ми пропонуємо Ваше майна (нерухомість, акції, рухоме майно, корпоративні права, цілісний майновий комплекс) завести в заставу або іпотеку афілійованій структурі (фізична особа, юридична особа). Вказана афілійована структура юридично буде мати статус «ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ».


А ЦЕ ОЗНАЧАЄ НАСТУПНЕ:


- Тільки Ви зможете контролювати ваші активи;


- Навіть, якщо продадуть активи декілька разів (інститут добросовісного набувача), ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ може подати позов до кінцевого власника про стягнення на предмет іпотеки;


- У випадку продажу активів з публічних торгів через Державну виконавчу службу, тільки ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ перший отримує кошти від продажу та контролює хід виконавчого провадження (Ви можете купити майно з торгів, а кошти отримує афілійована структура, тобто фактично Ви);


- При банкротстві підприємства ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ також перший отримує кошти;


- Рейдери будуть вимушені боротись за кожний актив в судах, навіть при перепродажу, оскільки майно знаходиться в заставі. Підприємства з обтяженнями економічно не вигідно захоплювати;


- ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ може оперативно переоформити активи на себе (договір задоволення вимог іпотекодержателя шляхом передачі в рахунок боргу майно);


- Вказана схема повністю відповідає закону та судовій практиці;


- Навіть при відміні аукціону чи приватизації, договір іпотеки залишається дійсним разом з грошовими зобов*язаннями.


- При накладенні слідчим арешту на ваші активи, ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ має право вчинити стягнення на предмет іпотеки.


ЧОМУ ЦЕ ПРАЦЮЄ?:


  Тому що, вказану схему використовують банки при наданні кредиту і в 90% вони отримують грошові кошти за рахунок іпотеки та застави.


ЧОМУ МИ:


  Враховуючи, що в нашому провадженні є приблизно 120 справ, з наступними банками як: «Ерсте банк», «Надра», «Шведбанк», «Морський транспортний банк» «Ощадбанк», «Мегабанк», «Укрсоцбанк» , банк «Південний», «Фінанси та Кредит», «ОТП банк», «Альфа-банк», ПАТ «Універсал банк», КБ «Кліринговий дім», ПАТ «Приватбанк», ПАТ «Дельта банк», «АВАЛЬ», «ВБР», а якщо приблизно рахувати по 2 судових засідань на тиждень з 2008 року – всього більше 500 засідань).

  Ми займались тим, що захищали бізнес та боржників від банків та знаємо всі нюанси законодавства, аби унеможливити вчинення стягнення на активи, використовуючи банківський досвід.

Партнер Майоров Василь (адвокат, к.ю.н.)

Гарячі новини

Чи потрібна в Україні реєстрація підприємницької діяльності для торгівлі в інтернеті?

Інтернет торгівля стала досить популярним заняттям серед великого числа людей. Для одних це хобі або альтернативний варіант заробітку, а для інших - основне джерело доходу. При цьому навіть успішні продавці, які мають значні обсяги продажу, не поспішають реєструватися підприємцями і продовжують вести «тіньовий» бізнес.

Нові вимоги до документів неприбуткових організацій

1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації статутів згідно нових вимог українського податкового законодавства. Оскільки цей процес і процедура не для всіх є зрозумілими, зокрема, щодо того, які суттєві моменти необхідно врахувати громадським організаціям, щоб залишитися в реєстрі неприбуткових організацій після 1 січня – Наша Компанія обґрунтує та пояснить основні положення, що зазнали змін.

Европейський суд з прав людини щодо вилучення комп'ютерів в ході обшуку

30 вересня, ЄСПЛ оголосив своє Постанова по справі «Преждарови проти Болгарії» (Prezhdarovi v. Bulgaria, скарга N 8429/05). Воно стосується вилучення за результатами обшуку комп'ютерів з комп'ютерного клубу заявників. Страсбурзький Суд оцінив національне законодавство, рішення суду, яким були санкціоновані обшук і вилучення, а також рішення прокурора і суду за скаргами заявників з вимогою повернути комп'ютери в частині відношення до їх твердженням, що на вилучених комп'ютерах міститься персональна інформація. При цьому очевидно, що аналогічним чином слід міркувати стосовно до будь-якого пристрою, яке може містити персональну інформацію. Нижче наведена відповідна частина Постанови ЄСПЛ:

Партнери

1Нотаріус Марина Михайлівна
067-980-54-74

2Арбітражний керуючий
066-725-72-85