Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Органи МВС незаконно зупинили транспортний засіб та вилучили його, мотивуючи це тим, що автомобіль є доказом по кримінальній справі (незаконне видобування бурштину). В подальшому, слідчий та прокурор клопотання про арешт автомобіля до слідчого судді не подавали, мотивуючи це тим, що власник автомобіля начеб-то добровільно передав авто. Таким чином, автомобіль був безпідставно вилучений та не повертався власнику, який знаходився в статусі свідка по ст. 240 ККУ.
Адвокатом Майоровим В.О. була подана скарга на повернення вилученого автомобіля власнику. Засідання проходило в режимі відеоконференції. Суд зобов'язав слідчого та прокурора повернути незаконно арештований автомобіль.
Отже, якщо у вас тимчасово вилучили автомобіль, а клопотання про арешт майна слідчому судді не подавався, у вас є всі підстави вимагати повернення автомобіля, або іншого вилученого майна. Крім цього, якщо у вас є підозри, що ваше майно можуть арештувати по кримінальній справі, наші адвокати рекомендують вчинити ряд дій, які нівелюють арешт майна та дозволять повернути майно по рішенню суду.

Адвокат Майоров Василь (063-595-87-10) та Коротя Роман (063-062-31-04) успішно захистили інтереси клієнта в процесі кримінальної справи з приводу незаконного видобутку бурштину та безпідставного вилучення (арешту) автомобіля, технічного паспорту та грошових коштів.

Крім цього, досить часто трапляються випадки, коли державний виконавець виносить постанову про накладення арешту на майно, яке належить іншій особі, а не боржникові. У такому випадку юристи та адвокати м. Києва підготують відповідні скарги, адміністративні позови, які допоможуть зняти арешт з майна особи, кому це майно належить, і повернути його законному власнику. Навіть, якщо на майно юридичної особи накладено арешт, в суді наші юристи можуть довести те, що майно належать іншій особі і звільнити майно з-під арешту за рішенням суду.
Юристи та адвокати в м.Києві пропонують наступні юридичні послуги:
Юристи зроблять неможливим виконання рішення суду, якщо це потрібно;
Юристи зупинять виконання рішення суду.
Юристи підготують скарги та адміністративні позови про звільнення майна з-під арешту і виключать майно з акту опису та арешту.
Юристи скасують арешт з майна боржника, який був накладений з порушенням Закону України "Про виконавче провадження".


Юридична компанія "Майоров, Нерсесян та партнери"
********************************
Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15б
тел. 044-228-29-96 (з 10:00 до 18:00)
тел. 063-595-87-10
Skype: mayorovgroup
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх