Smaller Default Larger

Юридичний аналіз договорів

IMG 7158Юристами нашої компанії здійснюється експертиза договорів та їх аналіз з урахуванням всіх правових вимог і практики оформлення та укладення договорів. Юридична експертиза договорів і виявлення небажаних умов в договорі, в тому числі, які не відповідають законодавству, допомагає уникнути нашим клієнтам негативних наслідків при виконанні умов договору після його підписання. Експертиза договорів нашими юристами займає відносно невелика кількість часу, але істотно допомагає клієнтам убезпечити договірні відносини зі своїми клієнтами і партнерами. Також ми надаємо нашим клієнтам і партнерам юридичну послугу і здійснюємо складання договорів під певні вимоги і під певні угоди. Ми співпрацюємо як з організаціями, так і з фізичними особами.

Юристи нашої компанії нададуть послуги з розробки та складання договорів будь-якої складності, таких як:

Складання договорів на надання послуг;
складання договорів оренди;
складання договорів поставки;
складання договорів підряду;
складання договорів купівлі-продажу;
складання агентських договорів,
складання і розробка трудових договорів, а також інших договорів.

Наші юристи індивідуально розроблять договори з урахуванням конкретних цілей та побажань нашого Клієнта. Візьмуть до уваги специфіку діяльності організації Клієнта. Врахують суб'єктивні вимоги, які пред'являються реєстраційними, контролюючими, судовими або податковими органами і здійснять складання договорів. Наші експерти готові надати як разову допомогу в складанні договору, так і працювати на постійній основі, в залежності від потреб організації Замовника.

Ми виробляємо аналіз наступних видів договорів:

аналіз договору на надання послуг;
аналіз договору підряду;
аналіз агентського договору;
аналіз договору купівлі-продажу;
аналіз договору поставки;
аналіз договору оренди та інших договорів.


Наші юристи допоможуть визначити, які юридичні наслідки може спричинити підписання того чи іншого договору,а також легітимність майбутньої угоди. Юридичний аналіз договорів потрібен при оформленні трудових відносин, підписання договорів з банками, купівлі-продажу або здачі в оренду нерухомості та іншого цінного майна,а також в інших ситуаціях. Аналіз документів перед угодами дозволяє максимально захистити інтереси Клієнтів нашої компанії.

Дистанційна перевірка договорів.

Останнім часом, все частіше на практиці наші клієнти замовляють віддалений аналіз вхідних договорів. Дана практика зручна і набула поширення з наступних причин:

1) Не потрібно зустрічатися або приїжджати в офіс, щоб показати ту чи іншу угоду.

2) Оплата за роботу проводиться авансовим платежем і за кожне верифікування угоду списується певна сума. Клієнтові потрібно всього лише поповнювати рахунок.

3) Зручність обслуговування, так як роботу можна виконати фахівець, який перебуває в будь-якому місці, де тількиє комп'ютер та інтернет.

4) З листа слів не викинеш. У вас завжди буде підтвердження що цей договір був перевірений і в якому варіанті він був перевірений. Якщо були виявлені правки - отримуєте доп. угода з такими правками або протокол розбіжностей.

5) Вартість обслуговування експертизи договорів віддалено істотно нижче ніж вартість експертизи в офісі клієнта.

Юридична консультація адвокатів м. Київ
Тел.: 063-595-87-10
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15

Партнери

1Нотаріус Марина Михайлівна
067-980-54-74

2Арбітражний керуючий
066-725-72-85