До окружного адміністративного суду м. Києва
01601, м. Київ, вул. Болбочана Петра, 8, корпус 1

 

Позивач: ____________________________________________

Адреса:______________________________________________

 

Представник: Коротя Роман Олександрович

Адреса:____________________________________

Номер телефону: 050-266-27-26

 

Відповідач 1: Департамент міського благоустрою та

збереження природного середовища виконавчого

органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

01032, м. Київ, вул.. Саксаганського, 143

 

Відповідач 2: Комунальне підприємство «Київблагоустрій»

виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

03057, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 31, корпус 2

 

Позов немайнового характеру

Позовна заява

Про скасування доручення на припису

26.08.2017р. Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) було видано доручення №003-6598, яким було доручено КП «Київблагоустрій» вжити заходи шляхом демонтажу тераси, що знаходиться за адресою: ________________________________, яка належить на праві приватної власності позивачу.

24.08.2017р. інспектором 1 категорії КП «Київблагоустрій» було виготовлено припис №1910434, яким було зобов’язано надати дозвільну документацію на терасу та у випадку ненадання документів демонтувати за свої кошти, а в разі нездійснення зазначених дій в приписі зазначено, що демонтаж відбудеться КП «Київблагоустрій».

27.08.2017р. всі документи, що підтверджують право власності на зазначену терасу були надані КП «Київблагоустрій».

Але, не дивлячись на те, що всі документи були надані, 08.09.2017р. за адресою тераси приїхала мобільна група КП «Київбоагоустрій» з метою демонтажу зазначеної нерухомості.

Потрібно зазначити, що зазначені доручення та припис є незаконними та підлягають скасуванню, обґрунтування чого полягає в наступному:

Як вже було зазначено оскаржувані припис та доручення видані відносно тераси, яка знаходиться за адресою: _____________________________. Потрібно зазначити, що вказана тераса не є тимчасовою виносною спеціальною конструкцією (як це зазначено в оскаржуваному дорученні), а є невідокремленою частиною будівлі, яка є приватною власністю позивача та така власність зареєстрована у встановленому законом порядку та відомості про це занесені до реєстру речових прав на нерухоме майно. На підтвердження цієї обставини до суду надаються витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно та технічний паспорт.

Відповідно до ст. 321 ЦКУ Право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні.

Додатково потрібно зазначити, що жодного рішення суду про знесення тераси не існує і відповідно жодного виконавчого провадження також не існує.

На підставі вищезазначеного,

ПРОШУ:

 1. Визнати протиправним та скасувати видане 26.08.2017р. Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) доручення №1910434, яким було доручено Комунальному підприємству «Київблагоустрій» вжити заходи шляхом демонтажу тераси, що знаходиться за адресою: ________________________________, яка належить на праві приватної власності позивачу: ____________________.
 2. Визнати протиправним та скасувати виданий 24.08.2017р Комунальним підприємством «Київблагоустрій» припис №1910434.
 3. Стягнути з відповідачів всі понесені позивачем судові витрати: судовий збір та витрати на правову допомогу.

Додатки:

 1. Копії позовної заяви для осіб, які беруть участь у справі;
 2. Клопотання про забезпечення позову (для суду);
 3. Квитанція про сплату судового збору (для суду);
 4. Доручення.
 5. Припис.;
 6. Витяг з реєстру речових прав;
 7. Технічний паспорт;
 8. Супровідний лист.;
 9. Договір про надання правової допомоги та докази сплати. (для суду).

Коротя Р.О.                                                                          ___________________                                                                                                                        22.09.2017р.

 

Зміст позовної заяви підлягає уточненню враховуючи зміни до законодавства

 

                            Korotya ukr

До окружного адміністративного суду м. Києва
01601, м. Київ, вул. Болбочана Петра, 8, корпус 1

 

Позивач: _________________________________________

Адреса: _______________________________________

 

Представник: Коротя Роман Олександрович

Адреса:___________________________________

Номер телефону: 050-266-27-26

 

Відповідач 1: Департамент міського благоустрою та

збереження природного середовища виконавчого

органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

01032, м. Київ, вул.. Саксаганського, 143

 

Відповідач 2: Комунальне підприємство «Київблагоустрій»

виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

03057, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 31, корпус 2

Заява

Про забезпечення позову

До Окружного адміністративного суду м. Києва пред’явлений позов про скасування доручення та припису.

Вказані припис та доручення є підставою для знищення власності позивача, а тому позивач змушений звертатися до суду з заявою про зупинення їх дії оскільки якщо це не зробити, то працівники відповідача можуть знищити майно до вирішення питання за позовом, враховуючи, що завантаженість Окружного адміністративного суду м. Києва дуже значна і для розгляду позову потрібно дуже багато часу.

На виконання зазначеної норми представник Позивача бажає надати наступні пояснення:

 1. Якщо не зупинити дію оскаржуваних рішень, то працівники Відповідачів застосують заходи знищення майна, оскільки це зазначено в самих рішеннях та передбачено п. 13.3 Правил благоустрою м. Києва затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2018р.: «Демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм та тимчасових споруд здійснюється в наступному порядку: Комісія у складі представника Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), представника міліції (за згодою), особи, яка здійснила самовільне встановлення малих архітектурних форм та тимчасових споруд (у разі її присутності), складає акт зовнішнього вигляду, огляду та демонтажу малих архітектурних форм та тимчасових споруд у 3-х примірниках. Після складання акта демонтажу малих архітектурних форм та тимчасових споруд вони опечатуються та перевозяться на майданчик тимчасового зберігання, де передаються відповідальній особі під розпис.» Тому якщо не зупинити дію оскаржуваних рішень, то буде демонтовано майно та відповідно буде заподіяна шкода праву власності позивача і потім для поновлення права власності на майно потрібно буде здійснювати грошові витрати.
 2. Додатково потрібно зазначити, що очевидними є ознаки протиправності оскаржуваних рішень, оскільки вони направлення проти цілісності майна, що є приватною власністю позивача та зареєстровано у встановленому порядку і відсутні будь які рішення суду про позбавлення позивача такого права власності.

На підставі вищезазначеного,

ПРОШУ:

 1. Зупинити дію виданого 26.08.2017р Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) доручення, яким було доручено Комунальному підприємству «Київблагоустрій» вжити заходи шляхом демонтажу тераси, що знаходиться за адресою: _______________________________________, яка належить на праві приватної власності позивачу: _____________________.
 2. Зупинити дію виданого 24.08.2017р. Комунальним підприємством «Київблагоустрій» припису.

Коротя Р.О.                                                                                              ___________________                                                                                                          22.09.2017р.

 

Зміст  заяви підлягає уточненню враховуючи зміни до законодавства

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх