До Дарницького районного суду м. Києва

 

Відповідач: __________________________________________

Адреса:_______________________________________

Засоби зв'язку:___________________

Ідентифікаційний код:_______________________

 

Представник: Коротя Роман Олександрович

01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 15Б

 

Суддя: ______________________

Номер справи:_________________

 

                   Korotya ukr

Заява

Про зупинення провадження у справі

В провадженні Дарницького районного суду м. Києва знаходиться справа за позовом __________________ до ____________________ про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки. Потрібно зазначити, що існують підстави для зупинення провадження по вказаній вище справі, які полягають в наступному:

Нормою законодавства, яка є підставою для зупинення провадження є п. 6 ч. 1 ст. 251 ЦПКУ відповідно до якої Суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі об’єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.    

Вказана норма законодавства має бути застосована, а провадження у справі зупинено виходячи з наступного:

Існує неможливість розгляду цієї справи до вирішення справи, що знаходиться в провадженні Окружного адміністративного суду м. Києва - справи за позовом ________________________________ (відповідача за цією справою) до Держаної архітектурно-будівельної інспекції України про скасування припису та рішення, що прийняті Державною архітектурно будівельною інспекцією України відносно об’єкта нерухомості, спір відносно якого розглядається в цьому судовому процесі. Вказані рішення скасовують реєстрацію декларації про початок будівельних робіт відносно спірного об’єкта нерухомості та декларацію про готовність цього об’єкта нерухомості до експлуатації. Неможливість розгляду цієї справи до вирішення вказаної справи існує виходячи з того, що якщо будуть скасовані Окружним адміністративним судом м. Києва зазначені рішення ДАБІ, то вважатиметься, що спірний об’єкт нерухомості був збудований з отриманням всіх дозвільних документів на його будівництво і питання про законність будівництва буде вирішено.

На підставі вищезазначеного,

ПРОШУ:

  1. Зупинити провадження у справі за позовом ______________________________ до _______________________________ про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки до вирішення справи, що знаходиться в провадженні Окружного адміністративного суду м. Києва - справи за позовом ________________________________ (відповідача за цією справою) до Держаної архітектурно-будівельної інспекції України про скасування припису та рішення.

Додатки:

  1. Ухвали адміністративного суду;
  2. Копія позовної заяви.

Коротя Р.О.                                                                                          _______________                                                                                                                          11.07.2016р.

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх