До Дарницького районного суду м. Києва

 

Відповідач: _______________________________________

 

Представник: Коротя Роман Олександрович

01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 15Б

 

Суддя:__________________

№ справи:_______________________ 

 

                 Korotya ukr

Заява

Про залишення позову без розгляду

 

В провадженні Дарницького районного суду м. Києва знаходиться справа за позовом _________________ до ____________________ про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки. Потрібно зазначити, що існують підстави для залишення позовної заяви без розгляду, які полягають в наступному:

Відповідно до п. 8 ч. 1 ст. 257 ЦПКУ Суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо: провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, та не було сплачено судовий збір і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк.

Вказана норма законодавства має бути застосована оскільки при пред’явленні позовної заяви не був сплачений в повному розмірі судовий збір, сплата якого є обов’язком Позивача відповідно до норм ЦПКУ. Не повністю був сплачений позивачем судовий збір виходячи з того, що ЗУ «Про судовий збір» (в редакції чинній на момент подання позову), а саме ч. 3 ст. 6 цього нормативно правового акту передбачає сплату судового збору за кожну вимогу, якщо позов налічує їх декілька, а позивачем, не дивлячись на те, що його позов складається з 2 позовних вимог, був сплачений судовий збір лише за одну.

На підставі вищезазначеного,

ПРОШУ:

  1. Залишити без розгляду позовну заяву ______________________ до _____________________ про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

Коротя Р.О.                                                                                            _______________                                                                                          11.07.2016р.

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх