До Дарницького районного суду м. Києва

 

Відповідач: ______________________________________

Адреса:____________________________________

 

Представник: Коротя Роман Олександрович

01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 15Б

 

Суддя: ____________________

Справа №_________________

 

                    Korotya ukr

Заява

Про залучення третьої особи

 

В провадженні Дарницького районного суду м. Києва знаходиться справа за позовом____________________ до ____________________ про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки. Потрібно зазначити, що існують підстави для залучення до розгляду цієї справи у якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог відносно предмету спору - Київську міську раду, обґрунтування чого полягають в наступному:

Оскільки згідно акту обстеження земельної ділянки, що знаходиться на 100 аркуші справи, земельна ділянка спір відносно якої розглядається в цьому судовому процесі є комунальною власністю (власністю територіальної громади м. Києва), то існує необхідність в залучення до розгляду цієї справи представника територіальної громади – Київської міської ради (відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування»)

Відповідно до ст. 53 ЦПКУ Треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов’язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

На підставі вищезазначеного,

ПРОШУ:

  1. Залучити до участі у справі Київську міську раду.

Коротя Р.О.                                                                        _______________                                          11.07.2016р.

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх