До Димитровського міського суду Донецької області

Адреса: 85323, м. Мирноград, вул. Центральна, 73

 

Відповідач:____________________________________________

Адреса місцезнаходження:

01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 15б

 

Особи, що беруть участь у справі:

 

Позивач: ПАТ «ОТП банк»

Адреса: 01601, м. Київ, вул.. Жилянська, 43

 

Суддя: ______________________

Номер справи: _________________

Номер провадження: _______________________

Судове засідання призначено на 26.12.201_р. на 10.00 год.

 

                    Korotya Анна Рос

Заява

Про витребування доказів

В провадженні Димитровського міського суду Донецької області знаходиться справа за позовом ПАТ «ОТП банк» до ______________________ про стягнення заборгованості за кредитним договором. Потрібно зазначити, що існує необхідність у витребуванні у Позивача наступних доказів:

  • Виписки з рахунків, на які мали сплачуватися грошові кошти Відповідачем для виконання кредитного зобов’язання. Ці докази є первинними обліковими документами відповідно до ЗУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» і за допомого їх можна підтвердити дійсний розмір заборгованості Відповідача перед позивачем.
  • Первинні облікові документи, що підтверджують видачу грошові коштів Відповідачу. Ці докази підтвердять валюту, в якій видавався кредит. Це й доказ має значення для правильного вирішення справи оскільки позивач просить стягнути заборгованість в доларах США, а ніяких доказів того, що видавався саме долар СЩА в матеріалах справи не міститься.
  • Банківську ліцензію. Лише за наявності цього документу можливо судовим рішенням стягувати кредитну заборгованість в іноземній валюті: доларах США, що узгоджується  позицією ВСУ, що відображена в постанові від 6-190цс15 від 02.07.2014р.:

«Отже, вирішуючи спір про стягнення боргу за кредитним договором в іноземній валюті, суд повинен установити наявність в банку ліцензії на здійснення операцій з валютними цінностями, а встановивши вказані обставини, – стягнути грошову суму в іноземній валюті.»

На підставі вищезазначеного,

ПРОШУ:

  1. Витребувати у ПАТ «ОТП Банк» докази зазначені в мотивувальній частині цього клопотання.

Коротя А.Р.                                                                              _______________                                                                            26.12.201_р.

 

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх