Услуги гражданам

Вам необходимо зарегистрировать предприятие или организацию, внести изменения в уставные документы, получить разрешительные документы? На вас подали в суд или нарушили ваши права? У вас проблемы с банком или коллекторами? Вы не знаете как поделить бизнес при разводе?

Мы предоставляем следующие услуги:

 • Представительство интересов физически лиц в судах (апелляция, кассация) и правоохранительных органах
 • Регистрация предприятий или организаций, сопровождение бизнеса
 • Получение разрешительных документов
 • Антиколлекторские услуги (реструктуризация кредита, суд с банком)
 • Раздел имущества супругом, признание право на наследство
 • Возврат долгов
 • Земельные споры

Информация для физических лиц

Услуги бизнесу

На предприятие подали в суд или нарушили его права? Необходимо внести изменения в уставные документы или получить разрешения? У предприятия проблемы с банком или с рейдерами? Необходимо вернуть долг?

Мы предоставляем следующие услуги:

 • Представительство интересов юридических лиц в судах правоохранительных органах
 • Регистрация предприятий или организаций
 • Получение разрешительных документов
 • Юридическое сопровождение бизнеса
 • Решаем вопросы с банками (суд, реструктуризация кредита)
 • Защита бизнеса от рейдерства

Информация для юридических лиц

До Шевченківського суду м. Києва
Адреса:
Скаржник: ПІП позичальника
Адреса:
Особа, на рішення якої подається скарга:
Заступник начальника ВДВС ___________РУЮ
ПІП
Адреса:
Скарга
на рішення державного виконавця
19.04.2016р. Заступником начальника ВДВС __________ РУЮ у м. Києві __________ було винесено постанову, якою відкрито ВП за виконавчим листом від 06.02.2014р. про звернення стягнення на предмет іпотеки – нежитлові приміщення №____, за адресою ___________, яке належать на праві приватної власності _____________. Статус стягувача має ПАТ "Альфа Банк".
Вказана постанова є незаконною та підлягає скасуванню, обґрунтування чого полягає в наступному:
Виконавчий лист, на підставі якого було відкрито виконавче провадження, датується 06.02.2014р. Відповідно, починаючи з цієї календарної дати і розпочався строк на пред'явлення виконавчого листа до виконання, а пред'явлений до виконання він аж 30.03.2016р., тобто більше ніж через 2 роки після його видачі, що заборонено ЗУ "Про виконавче провадження", а саме ст. 22 відповідно до якої, виконавчі документи можуть бути пред'явлені до виконання в такі строки: протягом року, якщо інше не передбачено законом.
Також підставою для скасування спірної постанови є та обставина, що відкриття виконавчого провадження за вказаною постановою створило подвійну відповідальність Скаржника, адже вже відкрито виконавче провадження відносно звернення стягнення на цей самий предмет іпотеки, доказами чого є відповідна постанова про відкриття виконавчого провадження від 26.06.2014р. та виконавчий напис нотаріуса, на підставі якого вказана постанова винесена. Ці документи додаються.
Відповідно до ст 61 Конституції України ніхто не може бути двічі притягнутий до юридичної відповідальності ..............
Відповідно до ч. 2 ст. 82 ЗУ "Про виконавче провадження" Боржник має право оскаржувати рішення, дії або ...............................
Відповідно до ч. 4 ст. 82 ЗУ "Про виконавче провадження" Рішення, дії чи бездіяльність державного виконавця ..................................
Відповідно до ст. 283 ЦПКУ Сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, ...................... порушено їх права чи свободи.
Скаржник отримав спірну постанову 04.05.2016р., тобто строк на оскарження не пропущений
На підставі вищезазначеного,
ПРОШУ:
1. Скасувати постанову винесену 19.04.2016р. Заступником начальника ВДВС _____________РУЮ у м. Києві ___________________, якою відкрито виконавче провадження за виконавчим листом від 06.02.2014р. про звернення стягнення на предмет іпотеки – нежитлові приміщення №________, за адресою __________________ які належать на праві приватної власності __________________.
Додатки:
1. Копія постанови від 19.04.2016р.;
2. Копія постанови від 26.06.2014р.;
3. Копія виконавчого напису.
4. Копія конверта.
ПІП позичальника _________________ 10.05.2016р.

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх