Smaller Default Larger

Юридична консультація (Буча, Ірпінь, Київ)

sudАдвокат Буча, Ірпінь (розповсюджені справи в Ірпінському суді)

Ми проаналізували справи, які розглядаються в Ірпінському суді, юрисдикція якого розповсюджується на м. Буча та м. Ірпінь, а також відмітили певні особливості вказаних справ з точки зору матеріального права, власної практики та наших юридичних консультацій (Київ, Буча, Ірпінь):

 • про стягнення заборгованості (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про стягнення кредиту з позичальника (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про стягнення на предмет іпотеки (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про визнання заповіту недійсним (Київ, Буча, Гостомель, Ірпінь);
 • перегляд заочного рішення, скасування заочного рішення (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про визначення часток в спільній сумісній власності (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про розірвання шлюбу (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про виділ у натурі частини будинку та визначення порядку користування земельною ділянкою (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про стягнення аліментів (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про визнання договору купівлі-продажу дійсним, визнання права власності та реєстрацію права власності (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про визнання недійсними рішення, державного акту на право власності на землю, визнання права власності на земельну ділянку (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про виділ частки із спільного майна (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про скасування судового наказу про стягнення заборгованості за отримані послуги з утримання будинків та прибудинкових територій (Київ, Буча, Гостомель, Ірпінь);
 • про скасування судового наказу про стягнення заборгованості за спожиту електроенергію в порядку наказного провадження (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про стягнення матеріальних та моральних збитків (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про визнання недійсним договору дарування, рішення, державного акту, визнання права власності (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про стягнення половини вартості автомобіля (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про стягнення боргу за розпискою та договором позики (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про визнання виконавчого листа таким, що частково не підлягає виконанню (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про визнання права власності на квартиру та її поділ (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про визнання права власності (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про визначення конкретного порядку користування земельною ділянкою, про реальний розподіл будинку (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про скасування рішень та визнання недійсними державних актів про право власності на земельні ділянки (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про розподіл земельної ділянки та будинковолодіння в натурі (Київ, Гостомель, Буча, Ірпінь);
 • про відшкодування майнової шкоди в порядку регрессу (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про розірвання шлюбу (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про визначення часток у праві сіпльної сумісної власності на квартиру, визнання права власності на спадкове майно в порядку спадкування за законом та заповітом (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про встановлення факту прийняття спадщини (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про усунення перешкод в користуванні житловим приміщенням , шляхом виселення (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про відшкодування витрат на лікування особи, яка потерпіла від злочину (Київ, Буча, Ірпінь);
 • про поділ спільного майна подружжя (Київ, Буча, Ірпінь);

Юридична консультація (Київ, Буча, Ірпінь, Коцюбинське) з приводу вищезазначених справ наших юристів ви можете отримати за телефонами:

Юридичний консультант для бізнесу (стягнення боргу, кредити, факторинг, аналіз договорів, податкове право тощо) - 063-595-87-10;

Юридичний консультант з сімейного та спадкового право (поділ майна, поділ кредитного майна, розлучення, визнання право власності тощо) - 096-243-28-73;

Юридичний консультант з приводу стягнення боргу, визнання права власності, зняття та накладення арешту на майно, інше – 093-09-170-38.

стартЮридична компанія «Майоров, Нерсесян та партнери» готова надати повний спектр послуг для юридичних та фізичних осіб в Києві та Київській області.

Тел. 063-595-87-10 – для консультацій;
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – для запитань та документів;

Адреса:
1. м. Київ, вул. В. Житомирська, 15
2. м. Буча, вул. Чкалова, 4в

Адвокат Ирпень, Буча, Киев

IMG 6884Я вітаю Вас в своєму онлайн-кабінеті. Давайте знайомитися. Я адвокат, к.ю.н., управляючий партнер Юридичної фірми «Майоров, Нерсесян та партнери» - Майоров Василь Олександрович. З 2001 року клієнти довіряють мені захист своїх правових інтересів в різних категоріях справ: кримінальних, цивільних, сімейних, житлових, спадкових, господарських. Юридичні послуги та консультації надаю на території Києва, Київської області (Буча, Ірпінь, Гостомель та Коцюбинське). Також наша юридична фірма представляє клієнтів по всій Україні.

Кому я надаю послуги адвоката (Київ, Буча, Ірпінь)?

Мої клієнти - це громадяни та представники бізнесу м. Київа, в тому числі Бучі та Ірпіні, які потребують юридичної допомоги, починаючи від роз'яснення складних юридичних ситуаційі закінчуючи складанням необхідних документів, а також представництва в суді, в тому числі по кредитним правовідносинам

Чому клієнти довіряють мені?

Багаторічний досвід роботи нашої команди юристів дозволяє нам надавати юридичні послуги по м. Києву та Бучі кваліфіковано і професійно, враховуючи всі нюанси тих чи інших юридичних відносин. А ведення справ на території різних областей нашої країни, в тому числі Київ, Буча, Ірпінь та досвід наших партнерів, дає можливість прогнозувати результат тієї чи іншої справи і давати об'єктивну оцінку ситуації по справі.

Які юридичні переваги отримують мої клієнти при наданні юридичних консультацій (Київ, Ірпінь, Буча)?

1.Перш за все, вони отримують чіткі і зрозумілі відповіді на свої питання і грамотно складені документи. Я відстежую всі зміни в законодавстві, аналізую юридичну практику і тому надаю клієнтам тільки актуальну інформацію.

2. Мої клієнти економлять свій час. Їм не доводиться самостійно звертатися в ті чи інші інстанції, годинами стояти в чергах і неодноразово доносити різні папери або виправляти їх.

3.Вони захищені від правових помилок. Наші юристи аналізують позицію клієнта в кожній конкретній ситуації, чітко позначаю його права і обов'язки, допомагають оцінити можливі ризики і уникнути їх.

4.Вони отримують допомогу адвоката завжди, коли вона необхідна. Я працюю цілодобово, тому готовий вирішувати проблему клієнта в будь-який час.

5. Кожний клієнт спілкується безпосередньо зі мною, або з нашим партнером в залежності від спеціалізації. А значить, йому не доводиться спілкуватися з секретарями і помічниками, чекаючи вирішення свого питання. Він відразу спілкується з фахівцем і отримує відповіді.

Якщо Ви потребуєте допомоги досвідченого юриста і адвоката в Києві, Бучі або Ірпіні, Ви звернулися за адресою.

З повагою, адвокат Майоров Василь.
Телефон для юридичної консультації (Київ, Буча, Ірпінь) – 063-595-87-10

Адвокат (Буча, Ворзель, Ірпінь, Коцюбинське)

фото 5Майоров Василь - професійний адвокат, кандидат юридичних наук, що здійснює юридичну діяльність на території Києва (вул. В. Житомирська, 15-б) та Київської області (м. Буча, вул. Чкалова, 4-в). Якщо Вам необхідні юридичні послуги професійного адвоката в Ірпінському регіоні (м. Ірпінь, м. Буча, смт. Гостомель, смт. Ворзель, смт. Коцюбинське) ви можете подзвонити мені особисто за тел. (Viber) 063-595-87-10 та отримати первинну консультацію, або задати питання:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Безумовно, в правовій державі «Україна» будь-який житель повинен відчувати себе захищеним. Але, зараз серед величезного пропозиції юр.-послуг у Бучі, Ірпені Київської області досить мало доступних в матеріальному плані для простої людини. При не великому доході будь-який громадянин хоче отримати висококваліфіковану правову допомогу якомога дешевше, віддаючи звіт при цьому, що дешевий сир буває лише тільки в мишоловці. Скільки розчарувань чекає попереду у людей, які протяжно і довго роздумують про те, де можна знайти «професійного повіреного адвоката в Інтернеті». Сьогодні, адвокат зазначеного вище профілю, дійсно, «наламати дров», за які потім змушені довго розплачуватися.

Нині наша держава хоче йти шляхом дотримання законодавства, і тому будь-який городянин має надію на торжество справедливості. Будь-який з вас стикався з ситуацією, коли певне захворювання можна було б запобігти або вилікувати швидше, якби свого часу звернулися до цілителя. Саме так і у сфері права. Чим більше будемо покладатися на власні сили і будемо баритися із зверненням до захисника за юридичною консультацією в м. Бучі, тим гірше буде потім відкоригувати ситуацію і така затримка, безсумнівно, важливо вдарить по гаманцю самовпевненого некваліфікованого людини.

Наше життя сповнене несподіванок, як приємних, так і не дуже. Уривками ми потрапляємо в різні нетипові ситуації, в яких без консультації, навіть через інтернет, просто не виходить утрясти, і, властиво, важливий адвокат коштує чималих грошей.

По-перше ми прагнемо щоб Ви могли зайти в у Всесвітню мережу і, вписавши в пошуку «юридична допомога онлайн у Бучі, Ірпіні Київської області», могли отримати істинно якісну відповідь від юриста на будь-яке питання!

Юридична консультація в Бучі Київської області.


Юридична консультація онлайн - необхідна послуга, необхідна в різних галузях буття. Можете не сумніватися в повноті і конкретності відповідей на поставлені Вами питання. Наш колектив намагався створити наділений передовими технологіями інтернет-сайт, який стане вельми простим в управлінні і доступним для користувачів, а також зможе задовольнити професійних інтернет-користувачів Всесвітньої мережі.

Хочемо позначити увагу на те, що первинна телефонна допомога адвоката на сайті надається зовсім безмездно, а тому не слід робити ніяких початкових грошових перерахувань і оплат. У майбутньому, для того, щоб отримати якомога більше конкретної правового захисту з проблеми, слід звернутися і за платною, більш вагомою, а також якісної юридичної захистом.

Також тут можливо отримати відповіді на всі сфери питань, наприклад, і не тільки, консультація адвоката проходить за наступними напрямками:

в першу чергу, законодавчий порядок спадкування. Скажімо, спадкування за законом і заповітом, черги спадкування, терміни розгляду документів та їхній перелік;
в другу чергу, вирішення трудових спорів у правовій площині. Візьмемо, конфлікти на роботі, соціальний захист, колективні трудові спори, оплата праці, незаконне звільнення;
так само порядок та особливості оплати аліментів.
Судова допомога при розгляді цієї категорії справ, права подружжя;
в третю чергу, розлучення подружжя. Зокрема розлучення в несудовому порядку, визнання местапроживання дитини і т. п.;
так само суперечку з банком. Приміром сказати суперечки з приводу кредитів;
Скажімо, спори, пов'язані з правом власності;
а також, кримінальні справи, і інші галузі.
а також, реєстрація компаній. Для прикладу, питання про компетенцію органів;
На юрпортале «Юридичні консультації в Бучі Київської області в режимі онлайн» Ви можете отримати правильну відповідь від фахівців:

з питань, з приводу цивільних правовідносин, взяти хоч порядку зміни та розірвання договорів, про підставах відшкодування матеріальної та моральної шкоди;
з питань, з приводу соціального захисту населення, припустимо, одноразової допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, про розмір допомоги на поховання;
з питань, з приводу трудових відносин, для прикладу, незаконному звільненні, вихідної допомоги, охорони праці, соціальних гарантій;
на будь-яке з питань, що стосуються сімейних правовідносин, шлюб, розірвання шлюбу, аліменти, поділ майна, опікунство, змісті дітей батьками та батьків дітьми;
на будь-яке з питань, в області адміністративних правовідносин, візьміть хоч адмінштрафів, оскарження бездіяльності держорганів влади;
Допомога юриста он-лайн на цьому інтернет сайті надається також по всіх відомих галузям права, наприклад по: адміністративного, цивільного, трудового, земельного, Пенсійному і так далі.

Консультація юриста в Бучі Київської області

Ми дуже вдячні Вам за те, що Ви з числа великої кількості сайтів подібної тематики обрали цей. Метою створення сайту «консультація реального часу» є надання надійної правового захисту особам, які не мають часу або можливості звернутися до юриста, але має вихід до мережі Інтернет, а також усім бажаючим отримати наші юрконсультації он-лайн в м. Бучі та в м. Ірпень на безоплатній або платній основі. Користуючись сайтом, Ви можете дуже швидко отримати грунтовну відповідь адвокатів на питання зі сфери юриспруденції, що стосується життєвої ситуації безкоштовно.

Певна річ, на веб-сайті «Консультація адвоката у Бучі Київської області» Ви можете ознайомитися з повним переліком юр.-послуг та задати питання юристу, на який отримаєте допомогу адвоката онлайн. Наші юридичні послуги он-лайн насамперед безкоштовні в межах внеску в правовий розвиток українських громадян.

Статтю підготувала керуючий партнер юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери» Майоров Василь.
Для більш розгорнутої консультації Ви можете звернутися за номером телефону: 093-09-170-38
********************************
Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15
тел. 044-228-29-96 (з 10:00 до 18:00)
тел. 063-595-87-10
Skype: mayorovgroup

Адвокат Буча, Ирпень

Адвокат Буча, Ірпінь Юридичні послуги
Юрист Буча, Ірпінь

фото 3

Майоров Василь, адвокат, надає юридичні послуги в Києві, в тому числі Буча, Ірпінь та Гостомель, які полягають у наступному:


1. Консультація з приводу проблемного кредиту (погашення кредиту зі списанням залишку, припинення поруки, застосування строків позовної давності по кредиту – є реальні виграні справи).


2. Повернення боргів за розпискою та позикою (накладення судового арешту на майно) Буча, Ірпінь.


3. Суди з податковою (ДФС), оскарження податкових повідомлень, захист від ухилення від податків ст. 212 КК, підробка документів, господарські злочини. Буча, Ірпінь


4. Господарське право (стягнення заборгованості з підприємства, витребування майна, договірне право). Підприємства в Бучі та в Ірпіні.


5. Визнання право власності в порядку спадкування при відсутності документів. Буча, Ірпінь


6. Поділ майна подружжя в Бучі та Ірпіні, поділ іпотечного майна. Розлучення подружжя «під ключ» в Бучі, Ірпіні.


7. Перевірка документів при покупці квартири на первинному ринку, перевірка забудовника зареєстрованого в Бучі або Ірпіні (облігації, майнові права, КУА, ФФН, ФФБ).


8. Супроводження господарської діяльності підприємства в м. Буча, Ірпінь та Гостомель.

 

З приводу юридичних послуг (Буча, Ірпінь) звертаємо увагу на наступні моменти:

1. Якщо подавати позов тільки про поділ майна подружжя, в цьому випадку оплачується судовий збір у розмірі 6 890 грн., а якщо подавати позов про поділ майна подружжя при розірвання шлюбу, судовий збір становить - 4 134 грн.


2. Крім того, якщо у вас є докази лікування дитини, то один з подружжя може стягнути половину вартості лікування з іншого подружжя – є рішення з цього питання Ірпінського суду.


3. Якщо у боржника за розпискою є майно і якщо через суд накласти арешт – це дасть змогу гарантовано повернути борг.

З питань отримання юридичних послуг в м. Бучі, Ірпіні та Гостомелі звертайтесь за тел.: 063-595-87-10


Майоров Василь - адвокат, к.ю.н., що здійснює юридичну діяльність на території Києва та області (юридичні послуги м. Буча, вул. Чкалова, 4). Якщо Вам необхідні юридичні послуги професійного адвоката в м. Ірпінь, м. Буча, смт. Гостомель, смт. Ворзель, смт. Коцюбинське, ви можете подзвонити мені особисто за тел. (Viber) 063-595-87-10 та отримати юридичну консультацію , або написати мені особисто: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Юридические услуги (Киев, Буча, Ирпень, Ворзель): консультация бесплатная

фото 5Майоров Василий - профессиональный адвокат, кандидат юридических наук, осуществляет юридическую деятельность на территории Киева (ул. Б. Житомирская, 15-б) и Киевской области (. Буча, ул. Чкалова, 4-в). Если Вам необходимы юридические услуги профессионального адвоката в Ирпенском регионе (г. Ирпень, г. Буча., пгт. Гостомель, с. Ворзель, с. Коцюбинское) вы можете позвонить мне лично по тел. (Viber) О63-595-87-1О и получить первичную консультацию, или задать вопрос: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Основными преимуществами и направлениями деятельности адвоката Майорова Василия, который осуществляет свою юридическую деятельность в Киеве, Ирпене, Буче, Коцюбинском, Ворзеле, Гостомеле являются:

1. Суды с банком, ведение переговоров с банком, проведение реструктуризации кредитной задолженности, прекращение поручительства, отмена заочного решения суда, запуск исковой давности по кредиту, погашение кредита с дисконтом и т. д.

mayorovgroup.com.ua - все, что необходимо знать о кредитах

2. Взыскание долгов по распискам, договорам займа, депозита, договорам оказания услуг и/или купли-продажи товара, покупка долга. Взіскание долга через исполнительную службу, наложение ареста на имущество должника в Киеве и Киевской области (Ирпень, г. Буча., пгт. Гостомель, с. Ворзель, с. Коцюбинское).

parabellum.in.ua - как правильно и быстро вернуть долг.

3. Налоговое право (суд с налоговой, обжалования налоговых уведомлений-решений, защита от уклонения от уплаты налогов ст 212 УК, мошенничество ст. 190 УК и другие хозяйственные преступления); хозяйственное право (взыскание задолженности по контрагентам, признании права собственности, возвращение имущества); проверка документов на новостройки при инвестировании средств (Буча, Ирпень, Киев); защита в уголовном процессе.

iqlaw.com.ua - комплексное оказание юридических услуг в Киеве и Киевской области (Ирпень, г. Буча., пгт. Гостомель, с. Ворзель, с. Коцюбинское).

4. Семейное право (развод, раздел имущества, в том числе кредитного, взыскание алиментов); признание через суд права собственности на наследственное имущество в порядке наследования в г. Киеве, м. Буча, г. Ирпень.

5. Абонентское юридическое сопровождение предприятий в Киеве и Киевской области (Ирпень, г. Буча., пгт. Гостомель, с. Ворзель, с. Коцюбинское).

Адрес для консультаций:

1. г. Киев, ул. Б. Житомирская, 15-б, тел. 044-228-29-96, О63-595-87-1О

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - для письменных вопросов

2. г. Буча, ул. Чкалова, 4-в, тел. О63-595-87-1О

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - для письменных вопросов

Партнери

1Нотаріус Марина Михайлівна
067-980-54-74

2Арбітражний керуючий
066-725-72-85