Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Якщо у вас виникають запитання як усунути спадкоємця від спадщини, як отримати всю спадщину без інших спадкоємців, то інформація в цій статті вам знадобиться.

                               Korotya ukr

До нашої компанії звернувся клієнт, якому потрібно було усунути від спадщини одного зі спадкоємців, оскільки цей спадкоємець не проживав значний час разом зі спадкодавцем, не допомагав в утриманні спадкодавця та взагалі на брав участі в житті спадкодавця. Більш детальний опис ситуації: Померла спадкодавець. Спадковим майном, що залишилося після спадкодавця була квартира. Нотаріальною конторою в особі нотаріуса було здійснено реєстрацію спадкової справи. Спадкодавцем до моменту її смерті був складений заповіт, за яким було здійснено розпорядження про перехід після її смерті права власності на цю квартиру нашому клієнту (дочці спадкодавця), чоловіку спадкодавця та сину спадкодавця. Саме син спадкодавця і не проживав та не утримував свою матір і саме його наш клієнт забажала усунути від прийняття спадщини.  

Був підготовлений та поданий позов про визнання спадкоємця таким, що не прийняв спадщину. Підставами позову було те, що син спадкодавця не проживав на час смерті разом зі спадкодавцем і навіть в цей час (та близько десяти років до цього) не перебував в країні. На підтвердження цієї обставини були додані до позову документи з комунальної організації про те, що особа не проживала разом зі спадкодавцем на момент її смерті та задовго до цього, а також були витребувані з прикордонної служби відомості про те, що вказана особа не перебувала на території країни на час смерті. Мотивація позову полягала в тому, що законодавство передбачає, що якщо особа не проживала разом зі спадкодавцем на момент смерті, то вказана особа вважається такою що не прийняла спадщину, якщо вона не подала заяву про прийняття спадщини. В нашій ситуації син спадкодавця не подавав заяву про прийняття спадщини і не проживав разом зі спадкодавцем на момент її смерті, але складнощі в нашого клієнта виникли в тому, що син хоч і не проживав разом зі спадкодавцем, але був зареєстрований в житлі разом зі спадкодавцем у зв’язку з чим і виникла необхідність в поданні позову про усунення від спадкування.

Правову позицію готував партнер ЮК «Майоров, Нерсесян та партнери», адвокат Роман Коротя

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх