Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Дуже часто буває в м. Києві, коли відносно тих чи інших об’єктів архітектури (тимчасових споруд) виносять рішення про знесення (доручення та приписи) департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальне підприємство «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

                        Korotya ukr

Як правило департаментом виноситься доручення про вжиття КП «Київблагоустрій» заходів демонтажу певного об’єкту, а КП «Київблагоустрій виносить припис власнику об’єкта архітектури про зобов’язання надати дозвільну документацію та попередження про демонтаж у випадку ненадання таких документів. Дозвільну документацію та обгрунтовані пояснення потрібно обов’язково подавати дуже швидко оскільки КП «Київблагоустрій» може здійснити заходи по демонтажу об’єкту не дочекавшись розгляду пояснень.

Паралельно потрібно зазначені рішення оскаржувати до суду (просити визнати їх протиправними та скасувати) і додатково подавати заяву про забезпечення позову шляхом зупинення дії оскаржуваних рішень. Обгрунтовувати позов потрібно, в залежності від обставин, відсутністю статусу суб’єкта підприємницької діяльності власника нерухомості (оскільки тимчасова споруда відповідно до правил благоустрою може використовуватись лише суб’єктами підприємництва), відсутністю діяльності як літнього майданчику при кафе, барі чи ресторані, відсутністю режиму тимчасової споруди у об’єкта архітектури та відповідністю всім ознакам нерухомого майна, наявністю право установчих документів на об’єкт архітектури, які підтверджують право власності, наявністю технічного паспорту, за яким і об’єкт архітектури і об’єкт нерухомості складають одне ціле, відсутністю паспорту прив’язки тимчасової споруди та відсутністю інших порушень правил благоустрою міста.

За консультацією відносно питань оскарження дій та рішень КП «Київблагоустрій» і департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища ви можете звернутись до партнера ЮК «Майоров, Нерсесян та партнери», адвоката Романа Короті.

Більш детальна інформація за цим ПОСИЛАННЯМ.

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх