Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Часто бувають ситуації коли право власності порушується іншими особами. Для того щоб отримати допомогу адвокатів з приводу захисту права власності, ви можете звернутися до юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери».

                                  Korotya ukr

В практиці ЮК «Майоров, Нерсесян та партнери» була ситуація, коли було порушено право власності особи, яка була власником майна: неподільного комплексу споруд на земельній ділянці. Орган місцевого самоврядування: сільська рада винесла сесійне рішення, яким вирішила передати право власності на певну кількість об’єктів нерухомості іншій особі. В цьому переліку майна також було майно нашого клієнта, яке за ним обліковувалося (перебувало на балансі). Було видано свідоцтво про право власності на зазначене майно і це право власності було зареєстровано в реєстрі речових прав на нерухоме майно (було внесено відповідний запис про державну реєстрацію). Додатково, щоб ускладнити процедуру повернення майна нашому клієнту, особа, яка отримала майно за оскаржуваним рішенням сільської ради, зробила реконструкцію отриманого майна (майна нашого клієнта) та об’єднала його зі своїм майном, внаслідок чого був створений новий об’єкт нерухомості.

Нами був підготовлений позов про визнання недійсним (незаконним) свідоцтва про право власності, рішення сільської ради про надання права на оформлення права власності та записів про державну реєстрацію права власності.

Отже, якщо вас позбавили права власності на певне майно, ви можете звернутися до ЮК «Майоров, Нерсесян та партнери» за правовою допомогою. Адвокати компанії допоможуть вам припинити право власності третіх осіб, скасувати рішення про державну реєстрацію права власності, скасувати записи про державну реєстрацію, скасувати державну реєстрацію права власності, визнати право власності на майно, витребувати майно з чужого незаконного володіння та інше.

Зателефонувавши за телефоном, який зазначений вище, ви можете отримати консультацію адвоката.

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх