Lorem Ipsum

Для отримання юридичної консультації з приводу аналогічної справи, 

ви можете звернутись до наших адвокатів за тел.. 063-595-87-10

Юридична компанія "Майоров, Нерсесян та партнери"

Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. – для запитань та документів.

Юридичні послуги юристів та адвокатів Юридичної компанії "Майоров, Нерсесян та партнери» надають юридичні послуги по всій Україні через призначення в судах відеоконференцій. Таким чином, наші юристи мають змогу представляти ваші інтереси в суді в м. Києві.

Дуже корисна процедура, що дозволяє не тільки економити час, але й гроші, оскільки можна не виїжджаючи з міста, взяти участь у засіданні, наприклад апеляційного суду, які розташовуються в містах обласного значення. Але це актуально не тільки для людей з периферії.


Які плюси такої процедури?


- Можливість брати участь при розгляді справи в суді, не залишаючи меж свого місцезнаходження або перебуваючи в іншому населеному пункті, відмінному від того, де розглядається справа;


- Участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції при розгляді справ у судах першої, апеляційної, касаційної інстанцій та перегляду справ Верховним Судом України;


- Процедура розгляду справи нічим не відрізняється від звичайної.


Як скористатися?


Особа, яка бажає взяти участь у засіданні в режимі відеоконференції, подає відповідне клопотання до суду.
Стаття 158-1 ЦПК України


Участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції


1. Суд за клопотанням сторони чи іншого учасника цивільного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.


2. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь.


Така форма надання юридичних послуг значно дешевша, ніж виїзд юристів до вашого міста, при цьому це не впливає на якість надання юридичних послуг. Крім цього, навіть якщо у вас є юрист, але вам необхідні спеціалізовані знання, ми можемо представляти вас в суді дистанційно, через відеоконференцію під час розгляду справ у судах першої, апеляційної, касаційної інстанцій та перегляду справ Верховним Судом України.


Таким чином, ви можете отримати професійний юридичний захист наших юристів та адвокатів з м. Києва за доступними умовами, які будуть представляти ваші інтереси в судах по всієї території України.
ДО РЕЧІ, СПРАВУ ВИГРАЛИ!

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх