Процедура отримання дозволу на зовнішню рекламу в нашій країні настільки тривалий і незрозумілий, що позитивного результату добиваються далеко не всі бажаючі. І в підсумку ви можете отримати гори штрафів за незаконно встановлену зовнішню рекламу.
Насправді, керівникам компаній, які хочуть встановити вивіски, зовсім не обов'язково змушувати себе або своїх секретарів займатися настільки складною і не завжди приємною роботою. Ви можете доручити це фахівцям нашої компанії і, відповідно, позбавити себе від багатьох проблем.
Київ - одне з тих міст, в якому вимагається обійти безліч кабінетів, перш ніж вся документація на вивіски опиниться в ваших руках. Робити такий "обхід" іноді просто марно, але фахівці нашої компанії, які вже більше 3 років займаються отриманням дозволів на установку вивісок, знають всі підводні камені, а тому гарантовано отримують дозвіл на вивіску.
Зателефонувавши нам або приїхавши в офіс, ви дізнаєтесь, скільки може коштувати отримання дозволу на вивіску або будь-яку іншу рекламну конструкцію - брендмауер, дахову установку, стелу та інші. Також ми зможемо проконсультувати вас в питанні збору документації на вивіски, яка знадобиться, щоб отримати дозвіл на вивіску.
Якщо вас цікавить дозвіл на розміщення зовнішньої реклами - звертайтеся за консультацією до наших спеціалістів! Ви відразу зрозумієте, що немає сенсу самостійно намагатися вирішити цю проблему - краще довіритися професіоналам!
Для цього необхідно оформити дозвіл на рекламу, погодити рекламні вивіски або оформитидокументацію на рекламні конструкції! Наші юристи готові допомогти вам у цьому. Наші спеціалісти з дозвільних процедур пропонують послуги з реєстрації рекламних вивісок та комплексного (під ключ) оформлення дозволів на рекламу в м. Києві.
Для більш детальної інформації звертайтесь до старшого юриста Ткаченко Анни тел. 067-508-58-59 абозробити запит: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Вказана процедура включає в себе отримання всіх необхідних дозвільних документів та надання правової допомоги в питаннях узгодження рекламних та інформаційних вивісок. Наша компанія здійснює реєстрацію різних видів зовнішньої реклами: дахових установок, світлових коробів, панель кронштейнів, об'ємних букв і т.д. Також ми готові допомогти вирішити проблемні питання, які пов'язаніз реєстрацією "проблемних" конструкцій, допоможемо узаконити вивіску або рекламу і в такій ситуації.
Якщо Вам необхідно узгодження зовнішньої реклами - ми оформимо повний пакет необхідних дозвільних документів. Наші кваліфіковані фахівці проконсультують і допоможуть зареєструватиабсолютно нестандартні вивіски, отримати дозволи на складні рекламні конструкції.
У Києві не потребують оформлення тільки інформаційні таблички до 1 м. кв., які повинні бути розміщені на фасаді будівлі, в якому фізична або юридична особа займає приміщення, розташовуватися біля входу в таке приміщення, на двері або на склі вітрини, і містити тільки інформацію про зареєстрованенайменування, належність та режим роботи.
Будь-які інші конструкції вимагають реєстрації одним із таких способів:
1. Паспорт інформаційної/рекламної вивіски
Площа рекламної вивіски не може перевищувати 2 кв. м.
Інформаційна та/або рекламна вивіска повинна містити вид діяльності та назву, яка збігається з найменуванням юридичної особи або фізичної особи-підприємця, час роботи, або ж вивіска може містити зареєстрований торговий знак.
Рекламна вивіска повинна розміщуватися на першому поверсі на зовнішній частині приміщення, або біля входу.
Якщо будівля знаходиться в комунальній власності, то щомісячні платежі на рекламну конструкцію відсутні.
Термін оформлення до 3-х місяців.
Термін дії - 2 роки (на 5 років його зробити неможливо, термін дії чітко закріплений у порядку розміщення інформаційних вивісок, будьте обережні, якщо хтось говорить вам інше).
Якщо вивіска не задовольняє Вас з умов перерахованих вище, вона вважається рекламною, і вимагає оформлення рекламного дозволу.
2. Дозвіл на рекламу
Вивіска чи інша рекламна конструкція будь-якого розміру, з будь-яким змістом, при умові, що не суперечить ЗУ "Про рекламу", розміщена вище першого поверху, які не на зовнішній частині займаного приміщення, в будь-якому іншому місці будівлі.
Термін оформлення - від 3х місяців (всі рекламні дозволи видаються на підставі рішення КМДА, в кінцевому рахунку все залежить саме від нього, тому ставтесь з обережністю, якщо хтось гарантує, що зможе скоротити цей термін).
Термін дії - 5 років.
Для того, щоб скласти калькуляцію вартості оформлення дозволу або рекламного паспорта намнеобхідно наступне:
- адреса розміщення носія;
- макет з розмірами;
- конструктивні креслення, якщо такі є в наявності (зазвичай надається компанією яка виготовила рекламну конструкцію);
- для конструкцій, розміщення яких планується на будівлі необхідно знати чи є вона пам'ятником архітектури (чи є на ньому таблички, шо свідчать про це).
- для окремих конструкцій - детальна інформація про місце, на якому планується їх розміщення.

Для більш детальної інформації звертайтесь до старшого юриста Ткаченко Анни тел. 067-508-58-59 або зробити запит: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Юридична компанія "Майоров, Нерсесян та партнери"
Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15
тел. 044-228-29-96 (з 10:00 до 18:00)
Skype: mayorovgroup

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх