"Вебмані Трансфер" - це система обліку трансферту майнових прав цифрових титульних знаків яка представляє собою систему онлайн - платежів для ведення бізнесу між учасниками системи в мережі Інтернет. Для розрахунку між учасниками у вищевказаній системі використовуються титульні знаки, які є еквівалентом обміну в товарообороті, що відбувається в мережі Інтернет.
Титульні знаки типу WМZ як майнові права вимог оцінюються в Системі на умовах, що 1 титульний знак WМZ еквівалентний 1 долар США.
Основним документом системи є Кодекс "Вебмані Трансфер", який визначає принципи побудування та реалізації алгоритмів Системи та встановлює основні принципи взаємодії між учасниками Системи. Виконання Кодексу забезпечується алгоритмами програмного забезпечення Системи та обовязкове для всіх її учасників.
Згідно Кодексу "Вебмані Трансфер", "атестація" - це сервіс Системи по встановленню відповідності приналежності ідентифікатора учасника системи і його права використання сервісів системи певній фізичній особі чи юридичній особі, шляхом виконання алгоритму певних дій, що ідентифікують учасника.
Порядок та правила роботи учасників партнерської програми Сервісу атестації системи "Вебмані Трансфер" з питань атестаційної діяльності щодо видачі початкових, персональних атестатів, а також робота Сервісу щодо видачі атестатів Реєстратора регулюється відповідним Регламентом проведення атестації в системі "Вебмані Трансфер".
Відповідно до п.2.1 Регламенту, атестат Реєстратора видається учасникам системи, що вже мають персональний атестат (або атестат продавця) та що уклали з Сервісом у простій письмовій формі (на паперовому носії) Договір доручення. Здобувач у присутності Реєстратора власноруч проводить підписання Заяви Здобувача атестату. Після отримання атестату особі надається електронний цифровий підпис, що дає можливість укладати договори з іншими учасниками у системі.
Здається, що Позикодавець укладаючи договір позики титульних знаків захищений, оскільки, особа Позичальника у системі встановлена. Це жива людина.
У Договорах предметом позики є права вимоги (титульні знаки типу WМZ), і затримка в їх поверненні тягне ті самі наслідки, що і невиконання договору позики, так як титульні знаки типу WМZ є ліквідними правами вимоги, за допомогою яких можна оплачувати товари та послуги, а так же продавати їх (отримувати в замін грошові кошти).
Відповідно до п. 5.1 Кодексу "Вебмані Трансфер", спори між учасниками Системи вирішуються в Арбітражі. Результатом розгляду в Арбітражі може бути або мирова угода між сторонами, або припинення обслуговування у Системі винної сторони.
При спорах, щодо неповернення титульних знаків Позикодавець може звернутись до Арбітражу у системі, але Арбітраж системи "Вебмані Трансфер", не є судовим рішенням про повернення боргу і не може зобов’язати Позичальника повернути ту титульні знаки.
Позикодавець може звернутися з цивільним позовом до суду про стягнення титульних знаків. Однак, під час розгляду судової справи необхідно довести, що цифровий електронний підпис на договорі належить саме Позичальнику, а не будь якій іншій особі. Більшість суддів просять надати заяву Позичальника про присвоєння йому цифрового підпису. Саме тут і виникають проблеми. Звертаючись до представництва "Вебмані Трансфер" в Україні, останні не можуть з незрозумілих причин надати документи, що підтверджують цифровий підпис Позичальника.
Тому більшість спорів програється через не можливість довести вище зазначені обставини.
Дану ситуацію широко використовують шахраї. Наприклад, укладаючи договір позики титульних знаків, вони заздалегідь не збираються виконувати умови договору і повертати титульні знаки.
Залишається звернутись з заявою до правоохоронних органів про вчинення Позичальником злочину передбаченого ч. 1ст. 190 КК України (шахрайство). Шахрайство – це заволодіння чужим майном зловживаючи довірою. Як правило, шахрай не може отримати всю суму за один раз, і тому він отримує маленьким сумами по договорам позики. Саме наявність багато договорів позики і складає частину складу злочину.
Для того, щоб швидко відкрити кримінальну справу необхідно подати заяву про злочин і на протязі 10 днів з моменту отримання подати заяву до слідчого судді. Виходячи з нашої практики – це найшвидший варіант порушення кримінальної справи, оскільки правоохоронні органи на розуміють систему "Вебмані" і намагаються не відкривати справу.

Заява про вчинення кримінального правопорушення

Скарга на не внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх