У разі коли Позичальник оспорює виконавчий напис нотаріуса в судовому порядку у нього з'являється право на обов'язкове зупинення відкритого виконавчого провадження.
Як вбачається з положень ст. 37 ЗУ "Про виконавче провадження" зупинення судом стягнення на підставі виконавчого документу являється однією з підстав, яка тягне за собою обов'язкове зупинення всього виконавчого провадження.
У даному випадку виконавче провадження тимчасово призупиняється на встановлений судом період до моменту коли обставини, які спровокували таке зупинення, втратять свою актуальність.
Якщо у Вас з'явилися обставини, що можуть потягти за собою зупинення виконавчого провадження, пропонуємо Вам наступну послідовність дій (на прикладі одного з наших клієнтів):
Під час подачі позовної заяви про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню (або іншого виконавчого документу) або ж на будь-якій іншій стадії розгляду судової справи, до суду необхідно подати заяву про забезпечення позову в якій чітко необхідно зазначити причини, які вказують на те, що у разі не забезпечення позову в подальшому це може спричинити складність та унеможливить виконання рішення суду, а також який саме вид забезпечення позову необхідно застосувати саме у Вашому випадку з чітким обґрунтуванням (в нашому випадку розглядається зупинення виконавчого стягнення на підставі виконавчого документу).
Після цього заява про забезпечення позову розглядається в судовому порядку, з відповідністю до встановлених норм цивільного процесуального законодавства.
Дослідивши всі обставини справи, вививши доцільність застосування забезпечення позову та його подальший вплив на хід справи суд виносить ухвалу, в якій вимоги заяви задовольняються повністю або частково та чітко визначається вид забезпечення позову й підстави його обрання.
Отримавши копію ухвали заявник разом із написаною заявою про зупинення провадження на ім'я виконавця, яким було відкрито виконавче провадження, звертається до відділу державної виконавчої служби.
Слід зауважити, що з дня, коли постанова про зупинення виконавчого провадження буде винесена до того моменту, коли виконавче провадження буде знову поновлено виконавчі дії не проводяться. Проте накладений державним виконавцем арешт не знімається.

Справу веде керуючий партнер юридичної компанії "Майоров, Нерсесян та партнери" Майоров Василь.
********************************
Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15
тел. О44-228-29-96 (з 1О:ОО до 18:ОО)
тел. О63-595-87-10
Skype: mayorovgroup
марм1
марм.2

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх