Враховуючи, що в нашому провадженні є приблизно 120 справ, з наступними банками як: "Ерсте банк", "Надра", "Шведбанк", "Морський транспортний банк" "Ощадбанк", "Мегабанк", "Укрсоцбанк" , банк "Південний", "Фінанси та Кредит", "ОТП банк", "Альфа-банк", ПАТ "Універсал банк", КБ "Кліринговий дім", ПАТ "Приватбанк", ПАТ "Дельта банк", "АВАЛЬ", "ВБР", а якщо приблизно рахувати по 2 судових засідань на тиждень з 2008 року – всього більше 500 засідань) пропонуємо РЕАЛЬНІ схеми вирішення кредитних проблем:
1. Вам необхідно перевірити строк позовної давності по вашому кредиту, якщо він сплив, ви не повинні переривати його. Якщо у вас є поручителі, ви можете штучно запустити позовну давність шляхом оплати кредиту через поручителя. (Для фізичних та юридичних осіб). Актуально для Дельта, Аваль, Укрсоцбанк, Приватбанк, Альфа.
2. Якщо ви отримали вимогу від банку - це означає, що з моменту отримання вимоги починає відраховуватись позовна давність та через 6 місяців припиниться фінансова порука. Також вам потрібно вийти на переговори з банком, щоб ваша справа повернулись з юридичного відділу до відділу банку, який займається реструктуризацією.
3. Якщо ваш кредит в банку з тимчасовою адміністрацією, зверніть увагу, що Фонд має право продавати права вимоги по окремому кредиту через фінансову організацію. Якщо позичальник купить такий кредит з дисконтом, то кредитне зобов'язання припиняється шляхом поєднання боржника та кредитора в одній особі. Фонд вже виставляє продаж кредитів таких банків: Даніель, Реал, Тавріка, Ерде. Це найдешевший спосіб погасити кредит. Для фізичних та особливо юридичних осіб.
4. Якщо ви судитись с банком і знайшли помилки в кредитному договорі або в позові, не поспішайте заявляти про це в суді першої інстанції, а поміркуйте, як цим скористатись в суді третій інстанціі, щоб спустити справу на новий судовий розгляд.
5. Якщо банк подав на позичальника та поручителів, вам необхідно сформувати стратегію таким чином, щоб судитись і оскаржувати рішення окремо по поручителю та позичальнику.
6. Якщо іпотеку виставили на публічні торги, вам необхідно зупинити їх наступними методами: зробити іпотеку проблемною; в квартиру прописати неповнолітню дитину; засвітити в судових реєстрах судові справи; підготувати ухвалу про зупинення торгів. І все це письмово подати до виконавчого провадження, щоб покупець це почитав при ознайомлення з провадженням та відмовився братии участь в публічних торгах.
7. Якщо Приватбанк подав на вас в суд, зверніть увагу, що Верховний суд роз'яснив, якщо позичальник не підписував правила банківского кредитування, то вони не діють. Заявляйте позовну давність та оспорюйте банківські правила. У Приватбанка часто пропущений строк позовної давності.
8. При оскарженні виконавчого напису зверніть увагу на три моменти: після отримання вимоги ви повинні подати заперчення з сумою кредиту; обов'язково зупиніть торги саме в день іх проведення; якщо ви скасували напис після торгів, ви можете повернути іпотеку і продати іі, оскільки іпотека після продажу з торгів припиняється.
9. Якщо банк намагається застосувати позасудовий спосіб стягнення (продаж від свого імені та взяття на баланс) на предмет іпотеку, вам необхідно накласти штучний арешт на майно. Такий арешт нівелює позасудовий спосіб.
10. Припинення поруки, скасування виконавчого напису, оскарження заочного рішення суду, переговори з банком, суди та інші послугу на нашому сайті.
11. Супроводження та вирушення проблем з депозитами, в тому числі участь в аукціоні з подальшим взаємозаліком однорідних вимог. Оформлення визнання депозиту дійсним у випадку дроблення депозиту до введення ТА.
12. Якщо банк забрав предмет іпотеки на баланс, необхідно перевірити згоду подружжя саме для передачі на баланс та як в іпотечному договорі прописані правомочності для такої передачі.

Крім загальних послуг, ми надаємо ексклюзивні послугу, а саме:
1. Штучне припинення оплати банку кредиту з метою поповнення обігових коштів та отримання дисконту від банку.
2. Штучний запуск позовної давності по кредиту. Діє і є власні виграшні рішення судів.
3. На підставі нашого 10-річного досвіду Ми можемо сформувати комплексну стратегію взаємодії з банком.
4. Штучна зміна природи платежу з оплату по кредиту на безпідставно отримані кошти, в результаті чого є можливість повернення сплачених коштів.
5. При декількох іпотек проконсультуємо, як за допомогою поручителя сфокусувати всі виплати на викуп однієї іпотеки та отримати контроль.
6. Переведення кредитні відносини в лізингові відносини зі зменшенням ставки та збільшення строку кредитування.
7. Тимчасова несплата кредиту, як спосіб поповнення обігових коштів.
8. В кредитних договорах відсутня істотна умова договору. Елемент тиску на банк.
Головне не кредитні договори, а помилки, які банки роблять.
Ми наперед знаємо кожний крок банку і розуміємо як грати на випередження.


У нас ще і науковий підхід
тел.: 096-243-28-73
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Адвокат, к.ю.н., партнер Майоров Василь

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх