В нашій практиці часто зустрічаються випадки, коли банк отримує рішення суду про стягнення кредитних коштів, або стягнення на предмет іпотеки, або вчиняє виконавчий напис нотаріуса та не несе такий виконавчий лист до виконавчої служби. Відповідно до законодавства, в тому числі рішення ВСУ, строк пред'явлення виконавчого листа до виконання - 1 рік. Після того, коли банк пропускає вказаний строк, він звертається до виконавчої служби та домовляється про відкриття виконавчого провадження, ігноруючи законодавство, відповідно до якого, тільки суд має право поновити строк для пред'явлення виконавчого листа до виконання.
Наслідком такого ігнорування закону є відкрите виконавче провадження. Скарга на дії державного виконавця подається до того суду, який видав виконавчий лист, а якщо оскаржує не сторона виконавчого провадження, то така скарга на дії державного виконавця подається до адміністративного суду.
Оскарження дій державного виконавця судовий збір. З приводу судового збору за оскарження дій державного виконавця, повідомляємо, що законодавство чітко це питання не врегулювало.
Строк оскарження дій державного виконавця становить 10 днів з моменту отримання відповідного документа.


Для отримання юридичної консультації з приводу оскарження дій державних виконавців, ви можете звернутись до наших юристів за тел.. 063-595-87-10


Юридична компанія "Майоров, Нерсесян та партнери"
Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15
Тел (VIBER) 063-595-87-10


Для зручності, надаємо Зразок заяви про оскарження дій державного виконавця.

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх