Отже, якщо Ви зіткнулися з проблемою арешту будинку, квартири, машини, обладнання, рахунків та іншого майна з підстав помилкогового накладення арешту та/або застарілого арешту - Ви маєте право зняти арешт, так як в статтях нового Закону України "Про виконавче провадження" чітко прописані варіанти зняття арешту з майна, але найчастіше люди не знають, як застосовувати ті чи інші статті в практиці, часто призводить до затягювання зняття арешту і відмови в знятті арешту (заборони). Що ж робити? Раз ви вже читаєте цю статтю - ви шукаєте фахівця, і ця стаття допоможе зрозуміти як зняти застарілий або помилковий арешт на майно.


Наша практика зняття арештів задоволена велика, і ситуації з якими ми стикалися настільки різні, розкажемо про нюанси зняття помилкових арештів.


Зняття арешту з нерухомого майна Київ, (зняття арешту з нерухомого майна в Києві) - полягає в тому, щоб повернути Вам в повне володіння, розпорядження та користування Ваше майно.


Дуже часто бувають наступні випадки, які підпадають під поняття застарілий та/або помилковий арешт майна, а саме:


1. Арешт на майно. Наприклада, надаємо витяг з позовної заяви: "Таким чином, в 1999 році був накладений арешт на майно нотаріусом Лагутинською Є.П.. Первинні документи виконавчої служби були знищені за строком зберігання, а в 2006 році нотаріус внесла заборону в Єдиний реєстр електронних заборон на основі короткого архівного запису, відповідно до запису архівної книги обліку знищених документів. Таким чином, був накладений арешт майна на всіх Коваленків В.В., в тому числі і на майно Позивача.
2. Відсутність документів, втрата або знищення документів за строком давності, на підставі яких був накладений арешт.
3. Не зняття арешту судом, державним виконавцем, нотаріусом, у випадку, коли закон передбачає обов'язкове зняття арешту.
4. Не зняття арешту з майна навмисно.
5. Арештували майно, бо виявився "однофамільцем".
Виключення з опису або зняття арешту є способом захисту прав власника, який не є боржником, але майно арештовано. Дане право надано як фізичним, так і юридичним особам, порядок їх дій по виключенню з опису (з-під арешту) майна, яке їм належить, врегульовано законодавством.
Хто може зняти арешт:
1. Зняття арешту з майна реєстраційною службою;
2. Зняття арешту з майна державним виконавцем;
3. Зняття арешту з майна нотаріусом;
4. Зняття арешту з майна судом.


Зняття помилкового арешту з майна в Києві стає можливим після подачі до суду позовної заяви, в якому заявляється вимога про виключення майна з опису (тобто звільнення його з-під арешту). Подати такий позов може особа, яка є власником майна, яка вважає, що накладений арешт є незаконним. Такий позов також може бути пред'явлений власником, яка не є власником, в тому числі особою, яка володіє майном на праві господарського відання, оперативного управління або на іншій законній підставі.


Судова практика свідчить про те, що звільнити майно з-під арешту цілком реально. Наприклад, відомий випадок, коли до адвоката звернулися батьки боржника і попросили допомогти їм у проведенні процедури виключення майна з опису. Справа в тому, що син клієнтів, прописаний з ними в одній квартирі, заборгував велику суму і не міг віддати її самостійно. Ці обставини він приховував від батьків. Коли додому до останніх прийшли судові виконавці для проведення опису майна, все стало відомо. В описане майно увійшла елітні меблі, дорога техніка, предмети антикваріату. При цьому за допомогою адвоката батьки змогли підтвердити, що вищевказані предмети були придбані саме ними. Таким чином, до опису включили тільки те майно, яке належало синові. Після цього адвокати також провели переговори з стягувачем, в результаті чого було укладено угоду про часткову виплату боргу батьками боржника.


Також зняття арешту в Києві з майна можна проілюструвати за допомогою іншого випадку. Адвокатам довелося доводити, що під арешт потрапило майно, що належить дружині, в тому час як арешт майна був проведений вже після його розділу подружжям. Як доказ наводилося мирову угоду про розподіл майна, довідка, розписка колишнього чоловіка про те, що він отримав грошові кошти за частку в зазначеному вище майно.


Відновити справедливість можна і в тому випадку, якщо арешт проводиться відносно автомобіля. У судовій практиці були випадки, коли арешт знімався з машини, якщо вона знаходилася в банку як заставу. Адвокатам вдалося переконати суд в тому, що в даному випадку були порушені права та інтереси третіх осіб, які не були учасниками виконавчого провадження.


Допомога кваліфікованих адвокатів знадобиться вам на будь-якій стадії виконавчого провадження. Особливо це стосується випадків, коли на майно особи звертається стягнення, і необхідно захистити його інтереси в суді. Мінімізувати негативні наслідки виконавчого провадження та максимально зберегти права клієнта на майно допоможуть наші адвокати. Професійний досвід, уважне ставлення до клієнта, знання законодавства - все це допомагає нам надавати послуги на належному рівні.

Адвокат Майоров Василь, тел.: 096-243-28-73

Наши координаты

01001, Украина, Киев
ул. Большая Житомирская, 15Б

Тел. 096-243-28-73

Тел. 050-266-27-26

Тел. 067-448-57-13

 

Е-mail: 911inua@gmail.com

Кнопка Вверх