Smaller Default Larger

ІПОТЕКА, як гарантія збереження активів, в тому числі ефективний захист від «рейдерів»

канатВирішення проблеми рейдерства, так і проблеми захисту кредиторів займає одну з головних місць в країні, вирішення якої дозволить значно покращити інвестиційний клімат та захистити власників від недобросовісного «кримінального» поглинання. Саме маніпуляції з законодавством та відсутність чіткого визначення «рейдерства» веде до втрати активів (акції, корпоративні частки, нерухомість тощо), або трансформацію речових прав на майно в зобов'язальні права.

Детальніше...

АЛГОРИТМ ДІЙ НАПРАВЛЕНИХ НА ЗБЕРЕЖЕННЯ МАЙНА

печать и документ 1. Вступ
Вказана схума призначена для збереження майна від будь-якого стягнення, в тому числі за борги, за постановою слідчого, при конфіскації за рішенням суду, при стягненні ДПІ, тощо.

2. Опис
 Майно (нерухомість, земельна ділянка, цілісний майновий комплекс,  майнові права, транспорт, акціі, облігаціі, тощо), яке необхідно убезпечити, заводиться афілійованій структурі (юридична особа або фізична особа) в заставу/іпотеку.

Детальніше...

Професійна діяльність, пов’язана з наданням публічних послуг.

взыскание долговПитання спеціального суб’єкта злочину є вкрай важливим як з точки зору наукового пізнання – для правильного уявлення про природу злочинної поведінки, так і з точки зору юридичної практики – для ефективної і адекватної кримінально-правової кваліфікації. Адже і нині на практиці трапляються випадки кримінального переслідування особи – загального суб’єкта злочину – за злочинами, які можуть бути вчинені спеціальним суб’єктом. Ситуація ускладнюється з появою нових різновидів спеціального суб’єкта злочину внаслідок змін і доповнень до законодавства. 

Детальніше...

Особливості кваліфікації завідомо НЕПРОВОСУДНОГО ВИРОКУ

неправосудне рішенняКонституція  України у статті 61 вказує що ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення. 

Юридична відповідальність особи має індивідуальний характер. 


  Внаслідок цього виникає питання правильності додаткової кваліфікації постановлення завідомого неправосудного судового акту (ст. 375 КК) ще й як зловживання владою або службовим становищем (ст. 364 КК) та/або службового підроблення (ст. 366 КК). Така кваліфікація є невипадковою в українській судово-слідчій практиці. 

Детальніше...

РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ КРЕДИТУ: як не платити ПДФО та податок на прибуток!

   податок на прощений кредитЯк ми вже відмічали в попередній статті, під реструктуризацією розуміється будь-яка зміна кредитного договору. В даній статті ми розглянемо поширену реструктуризацію кредиту, при якої списується кредитна заборгованість, шляхом прощення частини боргу відповідно до ст. 605 ЦКУ, або за домовленістю сторін відповідно до ст. 604 ЦКУ. В результаті такої реструктуризації, позичальник сплачує частину боргу, а інша частина списується відповідно до Цивільного кодексу України. По-іншому, банки називають це «акціями» або «програмами лояльності».

   Наприклад, ПАТ «Укрсиббанк» пропонує 

Детальніше...

Партнери

1Нотаріус Марина Михайлівна
067-980-54-74

2Арбітражний керуючий
066-725-72-85