Smaller Default Larger

Чи потрібна в Україні реєстрація підприємницької діяльності для торгівлі в інтернеті?

стена пазловІнтернет торгівля стала досить популярним заняттям серед великого числа людей. Для одних це хобі або альтернативний варіант заробітку, а для інших - основне джерело доходу. При цьому навіть успішні продавці, які мають значні обсяги продажу, не поспішають реєструватися підприємцями і продовжують вести «тіньовий» бізнес.

Детальніше...

Нові вимоги до документів неприбуткових організацій

images 241 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації статутів згідно нових вимог українського податкового законодавства. Оскільки цей процес і процедура не для всіх є зрозумілими, зокрема, щодо того, які суттєві моменти необхідно врахувати громадським організаціям, щоб залишитися в реєстрі неприбуткових організацій після 1 січня – Наша Компанія обґрунтує та пояснить основні положення, що зазнали змін.

Детальніше...

Порядок переміщення готівки через кордон: адвокат

9Порядок переміщення готівки через кордон України регулюється Інструкцією про переміщення готівки банківських металів через митний кордон України (далі – Інструкція 148).

Відповідно до Інструкції 148 фізична особа право ввозити в Україну та вивозити за межі України готівку в сумі, що не перевищує 10000 євро, без письмового декларування митному органу.

Детальніше...

Европейський суд з прав людини щодо вилучення комп'ютерів в ході обшуку

IMG 715830 вересня, ЄСПЛ оголосив своє Постанова по справі «Преждарови проти Болгарії» (Prezhdarovi v. Bulgaria, скарга N 8429/05). Воно стосується вилучення за результатами обшуку комп'ютерів з комп'ютерного клубу заявників. Страсбурзький Суд оцінив національне законодавство, рішення суду, яким були санкціоновані обшук і вилучення, а також рішення прокурора і суду за скаргами заявників з вимогою повернути комп'ютери в частині відношення до їх твердженням, що на вилучених комп'ютерах міститься персональна інформація. При цьому очевидно, що аналогічним чином слід міркувати стосовно до будь-якого пристрою, яке може містити персональну інформацію. Нижче наведена відповідна частина Постанови ЄСПЛ:

Детальніше...

Біометричний закордонний паспорт

біометричний закордонний паспортІнформація щодо початку оформлення біометричного паспорту по Україні, з’явиться з січня 2015 року. Його вартість майже не буде відрізнятися від оформлення звичайного паспорта. Протягом 2015 року можливо дозволять, як оформлення старого закордонного паспорта, так і біометричного паспорта. Термін дії не зміниться і складатиме 10 років з моменту видачі біометричний закордонний паспорт.

Детальніше...

Партнери

1Нотаріус Марина Михайлівна
067-980-54-74

2Арбітражний керуючий
066-725-72-85