Smaller Default Larger

Як виграти суд по штрафу в сфері містобудівної діяльності

1461579559-03 opportuneДо нас звернулося підприємство, яке є проектною організацією, та яке виготовило проектну документацію відносно реконструкції об'єкта нерухомості. Відносно підприємства державною архітектурно-будівельною інспекцією було винесено постанову про притягнення його до відповідальності за порушення законодавства сфері містобудівної діяльності, а саме за передачу замовнику будівництва проектної документації розробленої з порушенням законодавства.

 

Партнер ЮК «Майоров, Нерсесян та партнери», адвокат Коротя Роман спеціалізується на спорах з ДАБІ (ГАСК). Виграні справи:

 

Записатися на спеціалізовану консультацію відносно спорів пов’язаних з будівництвом нерухомості можна за номерами телефону: 050-266-27-26 або 063-595-87-10.

 

 

Детальніше...

Як правильно купувати нерухомість

   pervichnyj-rynok-nedvizhimosti  Якщо у Вас виникають запитання: як правильно купити нерухомість (квартиру чи нежитлові приміщення) в будинку, який вже давно побудований (вторинний ринок нерухомості), в новозбудованому будинку чи будинку, який будується (первинний ринок нерухомості), які документи потрібно перевіряти перед купівлею квартири та на що потрібно звертати увагу перед та при купівлі нерухомості, то інформація в цій статті Вам знадобиться. 

Детальніше...

Юридичний аналіз договорів оренди або 10 підводних каменів договору оренди. Адвокат

аренда2Термін виконання: до 2 робочих днів

Наша юридична послуга "Правовий аналіз договору оренди, перевірка договору оренди" включає в себе:

Аналіз договору і ситуації, в якій він застосовується.
Розробка укладення та рекомендацій.
Надання консультаційного висновку Клієнту.

Результат нашої правової перевірки договору оренди:
Юридичний правильний висновок і рекомендації щодо представленого договору оренди.

Дії клієнта, необхідні для аналізу договору оренди:
Надати договір, похідні документи та ситуацію, в якій він буде застосовуватися.

Детальніше...

Як убезпечити себе від шахраїв при купівлі квартири (Адвокат з нерухомості)

адвокат по недвижимостиСкільки існує закон, стільки ж існують і люди, які обходять його самими витонченими способами. В арсеналі професійних шахраїв в сфері нерухомості величезна кількість прийомів. Вони можуть використовувати підставних осіб, підкуповувати нотаріусів, складати брехливі договори в свою користь, запросто змінюють не тільки номери квартир на поверсі, а й назву вулиці на будинку. Методи їх обману не стоять на місці і постійно вдосконалюються. Що ж придумають шахраї в наступний раз - передбачити неможливо, але в цій статті ми спробуємо розкрити найпоширеніші техніки обману і розповімо, як захистити себе від аферистів на ринку нерухомості.

Найрозповсюдженіша методика шахрайства це отримання прибутку від авансів.

Починається все досить просто і передбачувано - Ви знаходите оголошення про продаж або

Детальніше...

ПОГОДЖЕННЯ ТА УЗАКОНЕННЯ РЕКЛАМНИХ КОНСТРУКЦІЙ, ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ЗОВНІШНЮ РЕКЛАМУ (РЕКЛАМНІ ЗАСОБИ).

разрешение на рекламуПроцедура отримання дозволу на зовнішню рекламу в нашій країні настільки тривалий і незрозумілий, що позитивного результату добиваються далеко не всі бажаючі. І в підсумку ви можете отримати багато штрафів за незаконно встановлену зовнішню рекламу.

Насправді, керівникам компаній, які хочуть встановити вивіски, зовсім не обов'язково змушувати себе або своїх секретарів займатися настільки складною і не завжди приємною роботою. Ви можете доручити це фахівцям нашої компанії і, відповідно, позбавити себе від багатьох проблем.

Детальніше...

Партнери

1Нотаріус Марина Михайлівна
067-980-54-74

2Арбітражний керуючий
066-725-72-85