Smaller Default Larger

ПОГОДЖЕННЯ ТА УЗАКОНЕННЯ РЕКЛАМНИХ КОНСТРУКЦІЙ, ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ЗОВНІШНЮ РЕКЛАМУ (РЕКЛАМНІ ЗАСОБИ).

разрешение на рекламуПроцедура отримання дозволу на зовнішню рекламу в нашій країні настільки тривалий і незрозумілий, що позитивного результату добиваються далеко не всі бажаючі. І в підсумку ви можете отримати гори штрафів за незаконно встановлену зовнішню рекламу.

Насправді, керівникам компаній, які хочуть встановити вивіски, зовсім не обов'язково змушувати себе або своїх секретарів займатися настільки складною і не завжди приємною роботою. Ви можете доручити це фахівцям нашої компанії і, відповідно, позбавити себе від багатьох проблем.

Київ - одне з тих міст, в якому вимагається обійти безліч кабінетів, перш ніж вся документація на вивіски опиниться в ваших руках. Робити такий «обхід» іноді просто марно, але фахівці нашої компанії, які вже більше 3 років займаються отриманням дозволів на установку вивісок, знають всі підводні камені, а тому гарантовано отримують дозвіл на вивіску.

Зателефонувавши нам або приїхавши в офіс, ви дізнаєтесь, скільки може коштувати отримання дозволу на вивіску або будь-яку іншу рекламну конструкцію - брендмауер, дахову установку, стелу та інші. Також ми зможемо проконсультувати вас в питанні збору документації на вивіски, яка знадобиться, щоб отримати дозвіл на вивіску.

Якщо вас цікавить дозвіл на розміщення зовнішньої реклами - звертайтеся за консультацією до наших спеціалістів! Ви відразу зрозумієте, що немає сенсу самостійно намагатися вирішити цю проблему - краще довіритися професіоналам!

Для цього необхідно оформити дозвіл на рекламу, погодити рекламні вивіски або оформитидокументацію на рекламні конструкції! Наші юристи готові допомогти вам у цьому. Наші спеціалісти з дозвільних процедур пропонують послуги з реєстрації рекламних вивісок та комплексного (під ключ) оформлення дозволів на рекламу в м. Києві.

Для більш детальної інформації звертайтесь до старшого юриста Ткаченко Анни тел. 067-508-58-59 абозробити запит: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вказана процедура включає в себе отримання всіх необхідних дозвільних документів та надання правової допомоги в питаннях узгодження рекламних та інформаційних вивісок. Наша компанія здійснює реєстрацію різних видів зовнішньої реклами: дахових установок, світлових коробів, панель кронштейнів, об'ємних букв і т.д. Також ми готові допомогти вирішити проблемні питання, які пов'язаніз реєстрацією "проблемних" конструкцій, допоможемо узаконити вивіску або рекламу і в такій ситуації.

Якщо Вам необхідно узгодження зовнішньої реклами - ми оформимо повний пакет необхідних дозвільних документів. Наші кваліфіковані фахівці проконсультують і допоможуть зареєструватиабсолютно нестандартні вивіски, отримати дозволи на складні рекламні конструкції.

У Києві не потребують оформлення тільки інформаційні таблички до 1 м. кв., які повинні бути розміщені на фасаді будівлі, в якому фізична або юридична особа займає приміщення, розташовуватися біля входу в таке приміщення, на двері або на склі вітрини, і містити тільки інформацію про зареєстрованенайменування, належність та режим роботи.


Будь-які інші конструкції вимагають реєстрації одним із таких способів:

1. Паспорт інформаційної/рекламної вивіски

Площа рекламної вивіски не може перевищувати 2 кв. м.
Інформаційна та/або рекламна вивіска повинна містити вид діяльності та назву, яка збігається з найменуванням юридичної особи або фізичної особи-підприємця, час роботи, або ж вивіска може містити зареєстрований торговий знак.

Рекламна вивіска повинна розміщуватися на першому поверсі на зовнішній частині приміщення, або біля входу.

Якщо будівля знаходиться в комунальній власності, то щомісячні платежі на рекламну конструкцію відсутні.

Термін оформлення до 3-х місяців.

Термін дії - 2 роки (на 5 років його зробити неможливо, термін дії чітко закріплений у порядку розміщення інформаційних вивісок, будьте обережні, якщо хтось говорить вам інше).


Якщо вивіска не задовольняє Вас з умов перерахованих вище, вона вважається рекламною, і вимагає оформлення рекламного дозволу.

2. Дозвіл на рекламу

Вивіска чи інша рекламна конструкція будь-якого розміру, з будь-яким змістом, при умові, що не суперечить ЗУ «Про рекламу», розміщена вище першого поверху, які не на зовнішній частині займаного приміщення, в будь-якому іншому місці будівлі.


Термін оформлення - від 3х місяців (всі рекламні дозволи видаються на підставі рішення КМДА, в кінцевому рахунку все залежить саме від нього, тому ставтесь з обережністю, якщо хтось гарантує, що зможе скоротити цей термін).


Термін дії - 5 років.


Для того, щоб скласти калькуляцію вартості оформлення дозволу або рекламного паспорта намнеобхідно наступне:


- адреса розміщення носія;
- макет з розмірами;
- конструктивні креслення, якщо такі є в наявності (зазвичай надається компанією яка виготовила рекламну конструкцію);
- для конструкцій, розміщення яких планується на будівлі необхідно знати чи є вона пам'ятником архітектури (чи є на ньому таблички, шо свідчать про це).
- для окремих конструкцій - детальна інформація про місце, на якому планується їх розміщення.

 

 DSC5858Для більш детальної інформації звертайтесь до старшого юриста Ткаченко Анни тел. 067-508-58-59 або зробити запит: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Юридична компанія «Майоров, Нерсесян та партнери»
Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15
тел. 044-228-29-96 (з 10:00 до 18:00)


Skype: mayorovgroup

Партнери

1Нотаріус Марина Михайлівна
067-980-54-74

2Арбітражний керуючий
066-725-72-85